663 319 199 biuro@har-met.pl

 

HAR-MET – The excellence masters !
Pakery iniekcyjne najwyższej jakości !

Techniki iniekcyjne
HAR-MET

Pakery iniekcyjne HAR-MET to produkt tylko i zawsze najwyższej jakości! mają one bardzo szerokie zastosowanie, a w zależności od ich rodzaju możemy je stosować zarówno do osuszania, uszczelniania, łączenia dociskowego pęknięć, naprawy rys, renowacji, odgrzybianie, czy też wzmacniania konstrukcji jak i konserwacji budynków. Jako producent oferujemy szeroką gamę rozwiązań, nawet dla najbardziej wymagających klientów. Nasze oferta obejmuje również lance iniekcyjne – stalowe rury z bocznymi otworami wylotowymi i grotem które są wbijane w ziemię.
Oprócz poniższej oferty produktowej, w której mamy nadzieję znajdą Państwo wszystko czego potrzebują, udostępniamy również do produkowanych pakerów iniekcyjnych niezbędna dokumentację techniczną, opracowaną przez Nas instrukcje montażu oraz atesty począwszy od 2.1  i 3.1 (UWAGA!!!!Niektóre firmy przepisują atest 2.2 i 3.1 na swoim papierze firmowym. Jest to NIE DOPUSZCZALNE,NORMA EN 10204 jasno  stwierdza: „Pośrednik powinien jedynie przekazywać oryginał albo kopię dokumentów kontroli dostarczonych mu przez wytwórcę bez dokonywania w nich żadnych zmian”)

Sprawdź Naszą poniższą ofertę

Pakery iniekcyjne przeznaczone są do nisko- i wysokociśnieniowych iniekcji materiałów specjalnych w konstrukcjach budowlanych. Nasza firma oferuje szeroką gamę pakerów do iniekcji podzielonych na kilka kategorii ze względu na konstrukcję i materiał.

System standard

System UNI

System jednodniowy-dwuzaworowy

System motylkowy

System rurkowy

System specjalny

System "wrocławski"

Pakery na zamówienie

Własnej produkcji kalamitki

W oferowanych przez Nas produktach, stosujemy kalamitki ze specjalnie zaprojektowanym wnętrzem korpusu, wykonanych przy użyciu najnowszych technologii komputerowej obróbki CNC, co pozwala Nam na zachowanie najlepszej na rynku szczelności z możliwością regulacji ich ciśnienia otwarcia !

Specjalne mieszanki gumy rozporowej

Ponad 30 lat doświadczenia pozwoliło Nam na dopasowanie idealnej mieszanki gładkiej, chemoodpornej gumy rozporowej, która pozwala na równomierne spęczenie na całej długości otworu, przez co uzyskanie większej średnicy i powierzchni styku po spęczeniu (lepsze kotwienie).

Pakery dostosowane do Państwa potrzeb

Jako bezpośredni producent oferujemy możliwość dostosowania produktu do potrzeb klienta. Możemy wykonać produkt i wdrożyć do produkcji specjalnie i jedynie dla Państwa firmy spełniając zróżnicowane wymagania branży budowlanej na całym świecie.