663 319 199 biuro@har-met.pl

Dlaczego HAR-MET jest pewny swoich produktów

Zakład Wyrobów Metalowych HAR-MET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku europejskim, zajmująca się produkcją wysokiej jakości części zarówno motoryzacyjnych jak i  komponentów przemysłowych. Zajmujemy się szeroko pojętym zagadnieniem z zakresu obróbki skrawaniem już od ponad 30 lat. Okres ten pozwolił nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia, wypracowania zaplecza technologicznego i ukształtowania odpowiedniej pozycji rynkowej. Posiadamy wdrożony nowoczesny system zarządzania produkcją. Jesteśmy więc rzetelnym partnerem biznesowym wywiązującym się z ustalonych terminów.

Przy produkcji pakerów iniekcyjnych wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie m.in. takie jak:

  • toczenie CNC,
  • frezowanie CNC,
  • wiercenie i gwintowanie CNC

Zastosowanie technologi XXI wieku pozwala nam na wykonanie dystansów w najwyższej z możliwych precyzji z jednoczesnym zachowaniem powtarzalności produktu. Stosujemy materiały najwyższej jakości gdyż dobrej jakości surowiec, daje solidny fundament, do wytworzenia produktów spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Precyzyjna obróbka CNC (CNC – Computerized Numerical Control) wykorzystywana jest przy produkcji wielu skomplikowanych kształtów. Proes komputerowej obróbki CNC jest dokładniejszy niż obróbka ręczna i cechuje się dużo większą powtarzalnością. Ze względu na swoją dokładność, wąskie tolerancje i powtarzalność, obróbka CNC znajduje zastosowanie w pracach wymagających dużej precyzji, jak również przy bardzo powtarzalnych zadaniach.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy służący do obróbki skrawaniem zarówno tworzyw sztucznych konstrukcyjnych, aluminium, mosiądzu jak i stali zwykłej, gatunkowej,  kwasoodpornej i hartowanej.

Dzięki najnowszym cyfrowym obrabiarkom CNC oraz wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie wykonać skomplikowane elementy z zachowaniem dużej dokładności oraz powtarzalności.

Proces obróbki skrawaniem – toczenia CNC w Naszym zakładzie wspomagany jest za pomocą zintegrowanego oprogramowania CAM, CAD, CAE, łączącego w sobie projektowanie, inżynierię i wytwarzanie, co pozwala Nam z optymalizować proces produkcji Państwa detali, a co za tym idzie zaoferować atrakcyją cenę, dzięki obiżeniu kosztów produkcji przy jednoczesnym wzroście wydajności.

Kontrola przedprodukcyjna

Dbając o finalną jakość oferowanych przez Nas produktów stale sprawdzamy Naszych dostawców zarówno pod kątem terminowości dostaw, jakości produktów, ale również cen i dostępności surowców.

Dbamy o to, ażeby Nasz magazyn surwców była stale zapełniony, dzieki czemu jesteśmy w stanie realizować produkcję bez zbędnych postojów. 

.

System zarządzania produkcją

 

Realizując zlecenia, gwarantujemy precyzję, jakość, doświadczenie i profesjonalizm, zaś wdrożony w 2015 roku system zarządzania jakością oparty na ISO 9001:2015 sprawia, iż jesteśmy rzetelnym partnerem biznesowym, wywiązującym się z określonych terminów, jednocześnie oferując korzystne warunki ich realizacji.

Końcowa kontrola detali

Na podstawie koncowej kontroli jesteśmy wstanie wystawić niezbędną dokumentację według PN-EN 10204 stwierdzające, że wyrób jest zgodny z obowiązującymi normami, bądź też wymaganiami zamawiającego począwszy od zaświadczenie 2.1 wg PN-EN 10204:2005 do świadectwo dbioru
3.2 wg PN-EN 10204:200

Sprawdź Naszą firmę

Zapraszamy do odwiedzin Naszje firmy zarówno pod wirtualnym adresem:   www.har-met.pl

Jak i odwiedzenia Nas bezpośrednio w zakładzie, gdzie będziemy mogli pokazać Ci proces wytwarzania pakerów iniekcyjnych od podstaw !