663 319 199 biuro@har-met.pl

Trochę o Nas smile

Zakład Wyrobów Metalowych „HAR–MET„ swoją działalność rozpoczął w roku 1988. Od samego początku swojego istnienia świadczymy kompleksowe usługi w zakresie precyzyjnej obróbki skrawaniem (toczenie, frezowaniem, szlifowanie, walcowanie gwintów) we wszystkich gatunkach stali zarówno zwykłych jak i kolorowych oraz tworzyw sztucznych. Staramy się zawsze zachowywać jak najwyższą jakość. Dokładamy również wszelkich starań, aby wykorzystywany przez nas materiał był najwyższej klasy. Naszym Klientom służymy zarówno fachowym doradztwem technicznym, jak i praktycznymi propozycjami. Jesteśmy otwarci na wszelakie pomysły-realizujemy również nietypowe zamówienia. Od ponad 25 lat dzięki bogatemu, stale modernizowanemu parkowi maszynowemu zapewniamy najwyższą jakość świadczonych przez nas usług, krótkie terminy realizacji oraz zawsze konkurencyjne ceny. Jesteśmy producentem części dla przemysłu motoryzacyjnego, rolniczego i budowlanego. W Naszej ofercie znajdą Państwo m.in.:

  • tłoczki hamulcowe (zarówno do aut osobowych, dostawczych jak i ciężarowych),
  • nakrętki do kół (z kołnierzem),
  • sworznie,
  • szpilki do kół,
  • części do koparko-ładowarek,
  • dystanse do kół (do aut osobowych,
  • dostawczych i terenowych),
  • śruby pasowane, nietypowe itp.

Dorabiamy również części na życzenie kilienta, według rysunków, powierzonych wzorów czy też tworzymy i projektujemy detale (dokumentacja płaska 2d, dokumentacja trójwymiarowa 3d), częsci, maszyny na podstawie przedstawionych Nam wytycznych.
Od 1991 roku jesteśmy również wiodącym producentem pakerów iniekcyjnych najwyższej jakości, służących m.in. do osuszania, uszczelniania czy odgrzybiania budynków, mostów itp. za pomocą iniekcji krystalicznej. Posiadamy odrębny dział (linię produkcyjną, własne laboratorium) zajmującą się tą dziedziną w Naszej firmie. Dzięki temu iż jesteśmy związani z branżą metalową, Nasze produkty nie tylko posiadają najlepsze cechy, ale również jesteśmy w stanie na życzenie klienta wyprodukować, bądź zmodernizować produkt według wytycznych – zaleceń. W Naszej ofercie znajdują się iniektory począwszy od średnicy gumy rozporowej Ø8mm do Ø100mm i długościach od 70mm do 6m !

Chcesz wiedzieć o Nas więcej: http://www.har-met.pl